MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Regionalna (Anglia)
    3. /Riverside Rangers

    Riverside Rangers FC

    Riverside Rangers gra w rozgrywkach Liga Regionalna (Anglia) (poziom 10) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Menedżerem klubu jest hotPotato10.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    550
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    38 zawodników

    Bilans sezonu 192

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    8. miejsce w rozgrywkach Liga Regionalna (Anglia). Mecze: 9, zwycięstwa: 3, remisy: 1, porażki: 5. Bramki strzelone: 14, stracone: 17. 10 punktów.

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Sulaymaniyah2-1Riverside RangersLiga
    Riverside Rangers1-2A'aliPuchar
    Leknes1-0Riverside RangersPuchar
    Riverside Rangers1-0RiminiLiga
    Riverside Rangers1-0KumasiPuchar
    Brighton3-2Riverside RangersLiga

    Kadra (38)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Muhammad ChesterfieldBR329.2
    Lucas LucasBR255.1
    Gareth RobertsBR324.5
    Luke KnightBR172.9
    Benjamin CoxOBR288.5
    Mark MurrayOBR278.5
    Alexei LopezOBR267.0
    Henry HughesOBR316.8
    John O'ConnellOBR265.2
    Franco IbarraOBR285.1
    Lucas CollinsOBR274.8
    William RedmondOBR184.3
    Freddy EguinoOBR184.3
    Bektemir JuraboevOBR163.6
    Jake WhiteOBR173.6
    Tibor VittekOBR313.4
    İlker SarıOBR172.8
    Ludwig PragerPOM2919.5
    Matthew IsaacPOM238.5
    Arturo PoncePOM278.4
    Adam WaltonPOM185.2
    Mazen IbrahimPOM184.5
    Matthias BergerPOM344.2
    Giorgos ConstantinouPOM173.7
    Julio MedinaPOM233.7
    William LaursenPOM163.7
    Peter SantosPOM163.6
    Tom MoreauPOM183.5
    Talal RaedNAP268.5
    Amine LacenNAP286.9
    Xavier GordonNAP295.9
    Salvador GutiérrezNAP324.4
    Leeteuk BaeNAP184.3
    Kenji KuboNAP344.3
    Lance SteynNAP244.3
    Theo ScottNAP173.6
    Norayr NersisyanNAP173.6
    Valentin TalloNAP172.7

    Tabela: Liga Regionalna (Anglia)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Winchester990049727
    2Brighton954017919
    3York9522231517
    4Al Kharj9522141417
    5Rimini942310614
    6Sulaymaniyah9414111013
    7Eastbourne933391212
    8Riverside Rangers9315141710
    9Bristol9234589
    10Swindon921611217
    11Northampton91268175
    12Watford90188431

    Rzuć wyzwanie menedżerowi hotPotato10 i reszcie rozgrywek Liga Regionalna (Anglia).

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki