MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 3 (Hırvatistan)
    3. /Kostrena

    Kostrena FC

    Kostrena, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 3 (Hırvatistan) liginde (kademe 5) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    250
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    31 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 3 (Hırvatistan) liginde 9. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 2, beraberlik: 2, mağlubiyet: 5. Atılan gol: 10, yenilen gol: 24. 8 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Adriatic Wave Athletic1-1KostrenaLig
    Kostrena0-7CatanzaroKupa
    Kostrena3-3CresLig
    Varaždin0-1KostrenaLig
    Kostrena0-3PoznańLig
    Pirovac3-2KostrenaLig

    Kadro (31)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Zvonimir PopovićKL2111.7
    Zdravko IlicKL195.1
    Jordan TrentonDEF268.7
    Lauri ErmDEF318.5
    Edin VišćaDEF177.9
    Eran ShapiraDEF277.8
    Ognjen TrifunovićDEF326.1
    Mentor DermakuDEF314.3
    Virgil ChirinoDEF172.7
    Manuel ValenciaDEF332.7
    Igor ČovićDEF161.1
    Michael SitholeOS2510.3
    Björn JohnssonOS269.5
    Sebastián VillanuevaOS279.3
    Mame CisséOS248.4
    Slaven VukovicOS236.9
    Ricardo MartínezOS236.1
    Mladen BogdanovićOS175.3
    Stanislav PopovOS175.3
    Jordi GarciaOS265.1
    Kristijan MarkovićOS305.1
    Jordi UtomoOS353.5
    Samir EmadOS193.4
    Radovan BakicFV2811.9
    Yaya FaneFV318.9
    Lauris MelbardisFV268.5
    Nathan WrightFV328.5
    Armando JiménezFV307.6
    Detlef BergerFV226.9
    Fernando HerreraFV256.8
    Alejandro EscobarFV154.5

    Puan durumu: Lig 3 (Hırvatistan)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Poznań981017425
    2Kraków9711281122
    3Delnice952229817
    4Cres9522171117
    5Motovun951391416
    6Amman9423152014
    7Metroville Mariners923410199
    8Adriatic Wave Athletic92257118
    9Kostrena922510248
    10Osijek921613137
    11Pirovac921610207
    12Varaždin91082123

    Kostrena menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller