MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 3 (Hırvatistan)
    3. /Motovun

    Motovun FC

    Motovun, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 3 (Hırvatistan) liginde (kademe 5) oynuyor. Kulübün menajeri: Jade.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.500
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    29 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 3 (Hırvatistan) liginde 5. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 5, beraberlik: 1, mağlubiyet: 3. Atılan gol: 9, yenilen gol: 14. 16 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Jastrzębie-Zdrój0-1MotovunKupa
    Cres1-2MotovunLig
    Motovun1-1General SantosKupa
    Motovun1-0VaraždinLig
    Poznań1-0MotovunLig
    Pirovac0-1MotovunLig

    Kadro (29)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Valentyn BondarKL3114.2
    Mikkel WoodKL266.1
    Tomislav SimonovicKL245.9
    Gatis CirulisDEF2914.5
    Emanuele CarboneDEF2411.2
    Yusuph FrancisDEF337.7
    Petar TosicDEF186.1
    Gerald WilliamsDEF276.0
    Guy AvrahamDEF165.3
    Yves YoumbiDEF335.2
    Niels van den BergDEF265.1
    João Pedro PintoDEF294.3
    Stanislau KarpovichDEF254.3
    Jasmin PopovićDEF264.3
    Constantin MutuOS2613.8
    Rokas VasiliauskasOS259.4
    Mads KjærOS267.7
    Lucas JacksonOS196.9
    Ulises FigueroaOS236.9
    Eduardo AyalaOS326.0
    Nikodem WiśniewskiOS185.2
    Damir StojanovicOS343.5
    Vitaliy MarchenkoFV2515.2
    Alexey SergeevFV2410.2
    Marco NovakFV206.9
    Hrvoje TopićFV176.1
    Zvonimir SostaricFV175.3
    Noah BergmanFV185.2
    Kabiru OgunleyeFV275.1

    Puan durumu: Lig 3 (Hırvatistan)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Poznań981017425
    2Kraków9711281122
    3Delnice952229817
    4Cres9522171117
    5Motovun951391416
    6Amman9423152014
    7Metroville Mariners923410199
    8Adriatic Wave Athletic92257118
    9Kostrena922510248
    10Osijek921613137
    11Pirovac921610207
    12Varaždin91082123

    Jade ve Lig 3 (Hırvatistan) liginin geri kalanıyla kapış.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller