MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 4 (İskandinavya)
    3. /Sofia

    Sofia FC

    Sofia, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 4 (İskandinavya) liginde (kademe 6) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    250
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    27 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 4 (İskandinavya) liginde 9. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 3, beraberlik: 2, mağlubiyet: 4. Atılan gol: 16, yenilen gol: 16. 11 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Sofia1-1Da NangKupa
    Kirkenes0-3SofiaLig
    Sofia3-1TaguigKupa
    Sofia4-2MossLig
    Sogndal0-1SofiaLig
    Sofia1-2ÅndalsnesLig

    Kadro (27)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Tawfik Al-MatariKL257.8
    Bojan BakicKL246.0
    Lucas HayesKL295.1
    Johannes LeitnerDEF2710.3
    Haris AzizDEF309.5
    Anthony CollingwoodDEF238.7
    Vegard KristiansenDEF298.5
    Mateo ZupancicDEF278.5
    Gabriel SalazarDEF266.1
    Jason WalkerDEF316.1
    Ludvik ŽbogarDEF315.2
    Adhemar LópezDEF342.7
    Alfie LewisOS2716.5
    Kamil ChmielewskiOS2810.4
    Farid ZgardaOS256.9
    Alexander De JongOS305.2
    Juan IbáñezOS354.3
    Fabian HagiOS164.3
    Hikmat MammadovOS274.3
    Tobias AagaardOS342.7
    Björn BerglundFV276.9
    Stefan EkstrandFV266.1
    Bakr NasserFV246.0
    Naeem KamilFV296.0
    Patryk WasilewskiFV165.3
    Damir MelnikovFV295.2
    Umut ÇiftçiFV344.3

    Puan durumu: Lig 4 (İskandinavya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Åndalsnes9612211219
    2Sogndal952213617
    3Lillehammer944115816
    4Trondheim9513171416
    5Shumen942311814
    6Helsinki9414181913
    7Pesaro9333131012
    8Verdal933311812
    9Sofia9324161611
    10Hunedoara931591910
    11Moss913515226
    12Kirkenes91176234

    Sofia menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller