MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 4 (İskandinavya)
    3. /Sogndal

    Sogndal FC

    Sogndal, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 4 (İskandinavya) liginde (kademe 6) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.500
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    28 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 4 (İskandinavya) liginde 2. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 5, beraberlik: 2, mağlubiyet: 2. Atılan gol: 13, yenilen gol: 6. 17 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Dhahran0-2SogndalKupa
    Lillehammer0-1SogndalLig
    Płock0-1SogndalKupa
    Trondheim1-1SogndalLig
    Sogndal0-1SofiaLig
    Pesaro1-3SogndalLig

    Kadro (28)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Miguel NunezKL3111.7
    Egill PalssonKL246.9
    Marc SoterKL164.4
    Oliver LewisKL324.3
    Minghao DingDEF1811.5
    Knud MunkDEF239.5
    Ulugbekjan KhakimovDEF209.3
    Denis KulikovDEF267.7
    Lucas ÖbergDEF256.8
    Latif BilalDEF346.1
    Aibek OmarovDEF195.1
    Eduardo GomezDEF164.4
    Emiliano CorreaOS2716.0
    William TangOS318.4
    Fredrik LundqvistOS247.8
    Barak TurgemanOS277.6
    Joseph KonéOS174.6
    Daouda NiakhatéOS323.5
    Nicolai RuudFV188.5
    Hüseyin AkınFV268.5
    Isak OlofssonFV308.5
    Samuel FrancisFV257.6
    Magnus HangelandFV286.9
    Andreas DanielssonFV316.7
    Hrvoje AndrićFV176.1
    Theo ClaessonFV265.2
    Emran RahmanFV305.1
    Gustav FranssonFV181.2

    Puan durumu: Lig 4 (İskandinavya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Åndalsnes9612211219
    2Sogndal952213617
    3Lillehammer944115816
    4Trondheim9513171416
    5Shumen942311814
    6Helsinki9414181913
    7Pesaro9333131012
    8Verdal933311812
    9Sofia9324161611
    10Hunedoara931591910
    11Moss913515226
    12Kirkenes91176234

    Sogndal menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller