MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 5 (İtalya)
    3. /Turin

    Turin FC

    Turin, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 5 (İtalya) liginde (kademe 7) oynuyor. Kulübün menajeri: Pietro Guardiola Mourinho.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.200
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    26 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 5 (İtalya) liginde 3. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 5, beraberlik: 3, mağlubiyet: 1. Atılan gol: 14, yenilen gol: 8. 18 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Turin1-2GwangjuKupa
    Turin2-1RovigoLig
    Turin2-1FiorenzeKupa
    Turin1-1BolzanoLig
    La Spezia1-2TurinLig
    Turin2-0Târgu MureșLig

    Kadro (26)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Dani FuentesKL1713.1
    Jason DelgadoKL238.6
    Rashad TagiyevKL184.3
    Jordan WestbrookDEF1813.9
    Marko TymoschukDEF1911.4
    Ian VázquezDEF1810.4
    Patrick FergusonDEF197.6
    Alex PiresDEF157.1
    Iacovos SavvaDEF216.9
    Predrag JankovicDEF205.0
    Simone De AngelisOS229.3
    Massimo PalmieriOS217.6
    Lorenzo LedesmaOS227.5
    Hamad AmerOS207.5
    Nacho MendozaOS277.0
    Munir Al-FazariOS227.0
    Ramiro RojasOS196.2
    Romário MartinsOS193.4
    Leandro LambertyOS342.7
    Sola OlumideFV2113.7
    Rory O'CarrollFV3312.9
    Constantin WallnerFV1912.9
    Ronaldo GoncalvesFV1911.1
    Enrique CastellanosFV176.3
    Anas YoussefFV275.2
    Marcello FerranteFV163.5

    Puan durumu: Lig 5 (İtalya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Boston962121920
    2Beeford FC953113418
    3Turin953114818
    4Pride Poland Tigers945018917
    5Bratislava933315812
    6Bolzano933314912
    7Burgos9333161712
    8Reggio Calabria9324231611
    9Târgu Mureș9315152010
    10La Spezia922521248
    11Salerno912612425
    12Rovigo911714304

    Pietro Guardiola Mourinho ve Lig 5 (İtalya) liginin geri kalanıyla kapış.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller