MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 5 (İtalya)
    3. /Târgu Mureș

    Târgu Mureș FC

    Târgu Mureș, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 5 (İtalya) liginde (kademe 7) oynuyor. Kulübün menajeri: Pyro76.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.400
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    32 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 5 (İtalya) liginde 7. sıra. Oynanan: 10, galibiyet: 4, beraberlik: 1, mağlubiyet: 5. Atılan gol: 18, yenilen gol: 21. 13 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Târgu Mureș3-1BurgosLig
    Târgu Mureș1-2Reggio CalabriaLig
    Târgu Mureș1-7SeattleKupa
    Bratislava4-1Târgu MureșLig
    Târgu Mureș4-1RovigoLig
    Turin2-0Târgu MureșLig

    Kadro (32)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Damián GimenezKL279.3
    Mikkel MarkovićKL247.7
    Simon MabikaKL247.6
    Stéphane MorinKL286.7
    Rahim FerdousDEF2810.1
    Nikola JurčevićDEF309.3
    Antonio CarvalhoDEF328.5
    Arthur RidleyDEF207.7
    Richard LewisDEF336.8
    Quentin HashimDEF266.0
    Hatim ShakerDEF264.9
    Thiago EscobarDEF253.5
    Rivaldo BentoOS2413.8
    Tariq GhaznaviOS279.3
    Ivan MarinoOS268.6
    Fabio GalloOS228.6
    Klodian CikalleshiOS248.5
    Lucas MartinsOS238.4
    Carmine Di StefanoOS218.4
    Dante PereyraOS257.7
    Min-seok SeokOS305.1
    Gary DelgadoOS184.4
    Narek GrigoryanFV249.5
    Stefano LongoFV298.6
    Daniele RizzoFV318.5
    Pedro SánchezFV267.7
    Mateo RussoFV206.8
    Luka ObradovićFV196.1
    Ben KataFV256.0
    Guillermo SaucedoFV215.9
    Marwan MansourFV205.9
    Nesti HoxhallariFV182.7

    Puan durumu: Lig 5 (İtalya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Boston10721231023
    2Beeford FC1063119721
    3Turin10532141018
    4Pride Poland Tigers10451191117
    5Bratislava1043317815
    6Bolzano1043317915
    7Târgu Mureș10415182113
    8Burgos10334172012
    9Reggio Calabria10325242011
    10La Spezia10325252511
    11Salerno1012715485
    12Rovigo1011814334

    Pyro76 ve Lig 5 (İtalya) liginin geri kalanıyla kapış.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller