MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 4 (Hırvatistan)
    3. /Vukovar

    Vukovar FC

    Vukovar, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 4 (Hırvatistan) liginde (kademe 6) oynuyor. Kulübün menajeri: Wotawek.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.000
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    36 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 4 (Hırvatistan) liginde 4. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 4, beraberlik: 2, mağlubiyet: 3. Atılan gol: 12, yenilen gol: 6. 14 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Vukovar2-4ViterboKupa
    Čakovec0-1VukovarLig
    Kokkola1-4VukovarKupa
    Vukovar1-1PrivlakaLig
    Poreč0-4VukovarLig
    Tučepi1-0VukovarLig

    Kadro (36)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Nikola GrgicKL289.4
    Tamer MohamedKL237.6
    Milan GrubisicKL173.7
    Sheng WanKL332.7
    Carlos XavierDEF2713.8
    Tamaz LochoshviliDEF3012.1
    Yaser TehraniDEF219.5
    Vignir ÁgústsdóttirDEF288.6
    Mirel BajraktariDEF278.6
    Eduard KopeckýDEF197.9
    Milan MandžukićDEF256.0
    Salomon ZahouiDEF354.4
    Hugo FábryDEF163.6
    Luís MendesDEF183.5
    Željko VukovićDEF183.5
    Francis GibsonDEF183.5
    Franz HeinzOS3111.2
    Samuel JosefOS279.5
    Shawal IsmailOS258.6
    Andrew DentonOS157.1
    Raoul SenghoreOS224.3
    Rami Al-SelwiOS254.3
    Vasco MartinsOS173.7
    Ndiaye NgomOS173.7
    Ilcho IbraimiOS163.6
    Jabir Al-MohannadiOS332.7
    Ahmad Al-MansourOS162.7
    James CameronFV248.5
    Cedomir MitrovicFV247.7
    Robert LoncarFV317.6
    Rahim SiddiqueFV296.9
    Boris KovačFV265.2
    Dylan FeltesFV205.1
    Anar PanahovFV184.3
    Denis SablićFV173.6
    Nicholas AsieduFV322.0

    Puan durumu: Lig 4 (Hırvatistan)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Poreč9513161416
    2Tučepi94419716
    3Čakovec9432141215
    4Vukovar942312614
    5Imotski9423161114
    6Vantaa9423141414
    7Ozalj9324161611
    8Privlaka9324101111
    9Medvednica FC932481011
    10Metković932491211
    11Lincoln931591710
    12Rijeka92169127

    Wotawek ve Lig 4 (Hırvatistan) liginin geri kalanıyla kapış.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller