MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 4 (Hırvatistan)
    3. /Ozalj

    Ozalj FC

    Ozalj, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 4 (Hırvatistan) liginde (kademe 6) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    550
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    29 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 4 (Hırvatistan) liginde 7. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 3, beraberlik: 2, mağlubiyet: 4. Atılan gol: 16, yenilen gol: 16. 11 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Ozalj2-1FlorianópolisKupa
    Ozalj0-0TučepiLig
    Santa Ana1-3OzaljKupa
    Vantaa2-3OzaljLig
    Imotski4-1OzaljLig
    Ozalj4-0Medvednica FCLig

    Kadro (29)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Joseph FieldingKL2311.1
    Marin PavićKL217.5
    Dario KnezevicDEF238.7
    Nils LundströmDEF296.1
    Matej KolarDEF246.1
    Darius RimkusDEF155.3
    Ilie MaximDEF305.1
    Mateo JuricDEF265.1
    Luka MladicDEF333.5
    Jason PowellOS2816.3
    Gérard EmmanuelOS258.7
    Sándor VirágOS228.5
    Nasser TraoreOS298.5
    Edgaras IvanauskasOS258.4
    Christos EfthymiouOS267.0
    Brian YorkeOS196.0
    Ratu KumarOS315.3
    Axel TorresOS185.2
    Onyango ZziwaOS225.1
    Chancel LukokiOS193.7
    John OwolabiFV217.7
    Samuel PereiraFV297.7
    Gavin ThomsonFV327.6
    Igor JurićFV236.0
    Filip FilipovićFV175.3
    Roberto RecaldeFV185.2
    Lucas BakerFV295.2
    Bruno StutzFV324.4
    Robert LumalaFV171.9

    Puan durumu: Lig 4 (Hırvatistan)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Poreč9513161416
    2Tučepi94419716
    3Čakovec9432141215
    4Vukovar942312614
    5Imotski9423161114
    6Vantaa9423141414
    7Ozalj9324161611
    8Privlaka9324101111
    9Medvednica FC932481011
    10Metković932491211
    11Lincoln931591710
    12Rijeka92169127

    Ozalj menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller