MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Yerel Lig (Brezilya)
    3. /Londrina

    Londrina FC

    Londrina, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Yerel Lig (Brezilya) liginde (kademe 13) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    250
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    32 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Yerel Lig (Brezilya) liginde 7. sıra. Oynanan: 10, galibiyet: 4, beraberlik: 3, mağlubiyet: 3. Atılan gol: 9, yenilen gol: 8. 15 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Nilópolis1-1LondrinaLig
    Londrina0-1RiihimäkiLig
    Maringá2-0LondrinaLig
    Headingley1-0LondrinaKupa
    Londrina1-1InverellKupa
    João Pessoa1-1LondrinaLig

    Kadro (32)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Manolo MartínezKL1812.9
    Nash StevensKL176.8
    Dunga RosaKL266.0
    Andrés SchmidtKL315.2
    Nicolas BellaDEF259.2
    Murilo MoreiraDEF247.7
    Edson TavaresDEF247.7
    Hassan BassamDEF206.9
    Karolis AdomaitisDEF186.1
    Jorge PalaciosDEF205.9
    Roger HallerDEF244.7
    Phu DungDEF244.3
    Abdullah ShelbaiehDEF172.6
    Ulises PumaDEF181.1
    Lucas NordströmOS2310.5
    Christian GirardOS316.8
    Kilian PragerOS276.8
    Marcos TeixeiraOS196.0
    Marti ArisOS304.3
    Cheick DiabatéOS173.7
    Matheus CorreiaOS193.4
    Apisai MatawaluOS332.7
    Ahmed RamiOS332.7
    Hristo PetkovskiOS152.7
    Murilo NascimentoFV258.5
    Daniel BeckerFV207.6
    Jordan HewittFV197.5
    Lucas RibeiroFV266.9
    Willian FrancoFV265.9
    Lamine OuédraogoFV225.1
    Gustavo SánchezFV204.3
    Taffarel GarciaFV323.5

    Puan durumu: Yerel Lig (Brezilya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Athens1061318719
    2Santo André1061314919
    3Betim10532161018
    4Riihimäki1052310917
    5Araruama10514141116
    6Maringá104339715
    7Londrina104339815
    8Nilópolis10334131512
    9Pouso Alegre1033471112
    10João Pessoa10235689
    11Sete Lagoas102267188
    12Mogi das Cruzes101366166

    Londrina menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller