MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Yerel Lig (Brezilya)
    3. /Betim

    Betim FC

    Betim, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Yerel Lig (Brezilya) liginde (kademe 13) oynuyor. Kulübün menajeri: felipeee.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    250
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    36 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Yerel Lig (Brezilya) liginde 3. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 4, beraberlik: 3, mağlubiyet: 2. Atılan gol: 14, yenilen gol: 9. 15 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Mogi das Cruzes0-3BetimLig
    Savanna Lions FC2-1BetimKupa
    Betim2-0Sete LagoasLig
    Nilópolis0-2BetimLig
    Betim1-0ChoszcznoKupa
    Riihimäki0-0BetimLig

    Kadro (36)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Jorge DíazKL258.3
    Jerzy SzczesnyKL174.4
    Kasper FuglsangKL173.7
    Marcus DahlKL313.5
    Gabriel BorgesDEF289.4
    Stanislav DovbykDEF248.4
    Sion Norrington-DaviesDEF247.6
    Demba DjikuDEF286.7
    Slavko PopovicDEF256.1
    Mario KrajnovicDEF276.1
    Raúl CoronelDEF295.9
    Petar NovakDEF305.1
    Rashed Al-QahtaniDEF304.3
    Mirko SalaDEF284.3
    Zakhar ShestakovDEF163.6
    Javier FloresDEF173.6
    Ali BakouanDEF163.6
    Pietro CamposDEF163.6
    Théo CarvalheiroOS247.7
    Arsen BabayanOS296.8
    Daniel MonteiroOS286.1
    Aron KarlssonOS206.0
    Tigran GrigoryanOS184.4
    Jørgen KlausenOS184.3
    Mohammed FouadOS163.7
    Leen van DijkOS173.5
    Chinglensana SinghOS253.5
    Mateo MirandaOS273.5
    Lucca NevesOS362.7
    Noah StageFV219.3
    Ahmed Al-MidaniFV309.1
    Lorenzo VogelFV207.6
    Neymar CorreiaFV246.0
    Barnabás LászlóFV224.3
    Ghanem Al-ZayedFV184.3
    Taleb Al-KindiFV172.7

    Puan durumu: Yerel Lig (Brezilya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Santo André961213719
    2Athens951314616
    3Betim943214915
    4Maringá94329615
    5Londrina94238714
    6Riihimäki94239914
    7Araruama9414121013
    8Nilópolis9324121411
    9Pouso Alegre932461011
    10João Pessoa9234569
    11Sete Lagoas92256148
    12Mogi das Cruzes91265155

    felipeee ve Yerel Lig (Brezilya) liginin geri kalanıyla kapış.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller