MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 5 (Argentyna)
    3. /Aluminé

    Aluminé FC

    Aluminé gra w rozgrywkach Liga 5 (Argentyna) (poziom 7) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    250
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    28 zawodników

    Bilans sezonu 192

    5. miejsce w rozgrywkach Liga 5 (Argentyna). Mecze: 9, zwycięstwa: 3, remisy: 4, porażki: 2. Bramki strzelone: 12, stracone: 8. 13 punktów.

    Ostatnie wyniki

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Tilisarao1-1AluminéLiga
    Aluminé1-2SalmiyaPuchar
    Aluminé1-1General RocaLiga
    Villa General Belgrano0-1AluminéLiga
    Valle del Sol FC0-0AluminéLiga
    Aluminé1-1CórdobaLiga

    Kadra (28)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Shai AzoulayBR2816.7
    Matías GodoyBR199.3
    Suphachai MeechokOBR2510.1
    Andrés GuevaraOBR178.7
    Leandro BuenoOBR218.5
    Enis NaumoskiOBR276.1
    Stelios ChristodoulouOBR266.0
    Henry HernandezOBR295.1
    Ricardo NavarroOBR285.1
    Filip ZajcOBR183.6
    Jamal Al-OtaibiPOM239.5
    Anthony ChristiePOM258.6
    Chema CastellanoPOM247.7
    Valdrin ShytajPOM257.7
    Imran JoarderPOM256.1
    Oliver SinghPOM186.1
    Axel BerrutiPOM255.9
    Leandro AguiarPOM185.3
    Otari TamarashviliPOM294.3
    Leandro CastilloPOM262.9
    Martijn van VlietNAP248.5
    Pietro RaimondiNAP247.7
    Martin GarciaNAP237.7
    Gabriel NunezNAP197.6
    Amit Ben-DavidNAP306.9
    Santino ToledoNAP175.3
    Sitiveni RokolisoaNAP303.4
    Gael BadibangaNAP351.9

    Tabela: Liga 5 (Argentyna)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Balcarce9621211120
    2Córdoba961215619
    3Chos Malal9432171215
    4AFC Sydney9432171815
    5Aluminé934212813
    6Llanura Dorada United92616512
    7Tilisarao93339912
    8General Roca9324111611
    9Allen92347119
    10Valle del Sol FC92258138
    11Villa General Belgrano92256138
    12Cordillera FC911710174

    Aluminé szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki