MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 5 (Argentyna)
    3. /Balcarce

    Balcarce FC

    Balcarce gra w rozgrywkach Liga 5 (Argentyna) (poziom 7) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Menedżerem klubu jest thuan1.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1400
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    30 zawodników

    Bilans sezonu 192

    1. miejsce w rozgrywkach Liga 5 (Argentyna). Mecze: 9, zwycięstwa: 6, remisy: 2, porażki: 1. Bramki strzelone: 21, stracone: 11. 20 punktów.

    Ostatnie wyniki

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Balcarce5-0PelotasPuchar
    General Roca1-7BalcarceLiga
    Wolfenbüttel3-4BalcarcePuchar
    Villa General Belgrano1-2BalcarceLiga
    Balcarce2-1Valle del Sol FCLiga
    Bunbury4-1BalcarcePuchar

    Kadra (30)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Deividas PaulauskasBR218.5
    Hernán ÁvilaOBR2914.5
    Dominik ZielonkaOBR2912.7
    Ikhsan ChanOBR3112.2
    Murilo DiasOBR2510.3
    Thiago CafassoOBR278.7
    Nicolas CamiloOBR277.1
    Mauricio FabianOBR266.9
    Benjamín GarciaOBR276.8
    Katsuya NakajimaOBR206.8
    Edward JallahOBR295.9
    Armando LunaPOM2413.9
    Valentín SarmientoPOM3012.0
    Hamdi LaabidiPOM2111.2
    Gia LuuPOM2610.3
    Lawrence HarrisPOM2310.3
    Anton BaumannPOM278.6
    Herbert GrafPOM327.6
    Hrant NersisyanPOM306.8
    Jorge Dos SantosPOM326.0
    Mateo AlbornozPOM294.3
    Giacomo GentilePOM342.7
    Felix DiéNAP3013.5
    Obed NdombeNAP3312.9
    Siyabonga PretoriusNAP317.7
    Gael HerreraNAP226.7
    Kire PetrovNAP305.9
    Shola OgundipeNAP335.1
    Vadzim KazlouNAP323.5
    Wael ZiadNAP282.9

    Tabela: Liga 5 (Argentyna)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Balcarce9621211120
    2Córdoba961215619
    3Chos Malal9432171215
    4AFC Sydney9432171815
    5Aluminé934212813
    6Llanura Dorada United92616512
    7Tilisarao93339912
    8General Roca9324111611
    9Allen92347119
    10Valle del Sol FC92258138
    11Villa General Belgrano92256138
    12Cordillera FC911710174

    Rzuć wyzwanie menedżerowi thuan1 i reszcie rozgrywek Liga 5 (Argentyna).

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki