MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 4 (Grecja)
    3. /Drama

    Drama FC

    Drama gra w rozgrywkach Liga 4 (Grecja) (poziom 6) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1400
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    30 zawodników

    Bilans sezonu 192

    7. miejsce w rozgrywkach Liga 4 (Grecja). Mecze: 9, zwycięstwa: 2, remisy: 4, porażki: 3. Bramki strzelone: 6, stracone: 8. 10 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Drama0-0PazardzhikLiga
    Drama0-1Bluegate BoroughPuchar
    Kyparissia2-0DramaLiga
    Lismore2-2DramaLiga
    Drama1-0AylesburyLiga
    Corinth1-0DramaLiga

    Kadra (30)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Colin RossBR2512.6
    Vladimir RončevićBR276.8
    Angus WoodBR216.0
    David VargasBR295.1
    Oleg ZakharovOBR3110.3
    Mirsad ĆesirOBR258.5
    Mohammed Al-NonoOBR256.9
    Lefteris TzavellasOBR306.7
    Qasim FahadOBR176.1
    Omari HashimOBR205.9
    Nicolás DelgadoOBR195.1
    Peni YeeOBR215.1
    Lamine HamadouOBR315.1
    Yumnam LyngdohOBR255.1
    Yordan StoyanovOBR202.9
    Albin HäggströmPOM319.5
    Sami Al-HootiPOM209.3
    Andreas EdlundPOM318.4
    Karolis RimkusPOM187.9
    Kendall VargasPOM227.8
    Apostolos AlexopoulosPOM247.8
    Gerasimos FilippouPOM317.1
    Fahd NasserPOM256.9
    Harrison ThomasPOM346.1
    Mansoor MangalPOM175.3
    Ibrahim Al-HarbiPOM245.1
    Valon NuhiuNAP208.5
    Joonas RaudseppNAP267.7
    Takis AthanasiouNAP335.3
    Themistoklis AntoniouNAP295.2

    Tabela: Liga 4 (Grecja)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Vilanova i la Geltrú963018521
    2Xanthi963015821
    3Corinth9612221119
    4Kyparissia960325918
    5Pazardzhik936010315
    6Ioannina9405232012
    7Drama92436810
    8Aylesbury931591410
    9Lismore922512248
    10Metsovo922518318
    11Kalambaka90456154
    12Dobrich90279252

    Drama szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki