MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Lokalna (Bliski Wschód)
    3. /Bandar Abbas

    Bandar Abbas FC

    Bandar Abbas gra w rozgrywkach Liga Lokalna (Bliski Wschód) (poziom 13) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1200
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    29 zawodników

    Bilans sezonu 192

    6. miejsce w rozgrywkach Liga Lokalna (Bliski Wschód). Mecze: 10, zwycięstwa: 3, remisy: 5, porażki: 2. Bramki strzelone: 12, stracone: 10. 14 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Bandar Abbas1-1Al AinLiga
    Bandar Abbas3-0MuharraqLiga
    Madison1-0Bandar AbbasLiga
    Bandar Abbas1-1ManamaLiga
    Curtea de Argeș4-2Bandar AbbasLiga
    Bandar Abbas0-1Geelong SCPuchar

    Kadra (29)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Jakob MeyerBR3012.5
    Gjorge AngelovskiBR198.4
    Zenon AmarillaBR246.0
    Jawad JalaliBR285.9
    Moncef KhazriBR182.7
    Vedran BegićOBR238.4
    Antonio RisticOBR267.9
    Omar IsmailOBR236.1
    Basel Al-MosaOBR266.0
    Nabil WahbiOBR306.0
    Yasin SuroorOBR185.1
    Ehab KarimOBR224.3
    Ziv BaruchOBR171.9
    Vianney MubiruOBR161.2
    Bader TariqPOM258.6
    Dante VegaPOM237.1
    Isaiah MacDonaldPOM216.0
    Christian SyahputraPOM275.9
    Bader AliPOM225.8
    Faisal GhaithPOM254.3
    Aleksandar ZveroticPOM232.9
    Paul PambouNAP266.8
    Werner KellerNAP335.9
    João Carlos SimõesNAP265.2
    Feras Al-OmariNAP325.2
    Richard HatfieldNAP185.1
    José DavilaNAP323.5
    Dimitrios GeorgiouNAP163.5
    Hamdy KhaledNAP172.7

    Tabela: Liga Lokalna (Bliski Wschód)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Madison1072114323
    2Curtea de Argeș10721221223
    3Doha10622171020
    4Khobar10622161020
    5Manama1052317917
    6Bandar Abbas10352121014
    7Aleppo10325131711
    8Seeb102359129
    9Rustaq102359179
    10Oasis United102267178
    11Al Ain101364136
    12Muharraq1012711215

    Bandar Abbas szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki