MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 4 (Europa Wschodnia)
    3. /Pleven

    Pleven FC

    Pleven gra w rozgrywkach Liga 4 (Europa Wschodnia) (poziom 6) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1200
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    29 zawodników

    Bilans sezonu 192

    4. miejsce w rozgrywkach Liga 4 (Europa Wschodnia). Mecze: 9, zwycięstwa: 4, remisy: 4, porażki: 1. Bramki strzelone: 12, stracone: 6. 16 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Ashford Town0-2PlevenPuchar
    Pleven1-1Balkan Peak UnitedLiga
    Galați0-1PlevenPuchar
    Pleven3-0GalațiLiga
    Sfântu Gheorghe1-1PlevenLiga
    Pleven1-1FăgărașLiga

    Kadra (29)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Akram Al-LawatiBR2210.1
    Charel MartinsBR258.5
    Zafir HusinOBR2913.5
    Isaiah WatsonOBR2710.5
    Kalev VaherOBR199.4
    Zaher Al-JabriOBR216.0
    Elson ElisabethOBR235.5
    Mitko ZdravkovOBR174.4
    Moez MarzoukiOBR153.5
    Wahid SafiPOM2911.2
    Yandel CruzPOM329.3
    Oles KolotovPOM206.8
    Harun BarasaPOM186.2
    Tonny MugishaPOM335.9
    Murad OrujovPOM175.3
    Bilal TawfiqPOM255.2
    Chukwuka NwachukwuPOM214.3
    Vladyslav MalinovskyPOM163.8
    Fouad GhurabPOM192.9
    Emil MarkovNAP2811.1
    Massimo CoppolaNAP2210.3
    Paul HolbrookNAP229.5
    Riyad WaelNAP338.7
    Rafiq SiddiqueNAP246.9
    Tymon MichalskiNAP256.9
    Saulius LukoseviciusNAP226.8
    Władysław KwiatkowskiNAP275.2
    Gerardo GarcíaNAP214.3
    Cordell MorganNAP183.5

    Tabela: Liga 4 (Europa Wschodnia)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Sfântu Gheorghe971116722
    2Făgăraș9621201120
    3Novi Sad9612161019
    4Pleven944112616
    5Haskovo9333111012
    6Caransebeș9315141210
    7Pleven9243111310
    8Timișoara931591310
    9Suceava93068129
    10Sofia92346109
    11Balkan Peak United914410187
    12Galați920710216

    Pleven szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki