MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 5 (Orta Doğu)
    3. /Salmiya

    Salmiya FC

    Salmiya, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 5 (Orta Doğu) liginde (kademe 7) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    250
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    28 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 5 (Orta Doğu) liginde 1. sıra. Oynanan: 10, galibiyet: 6, beraberlik: 2, mağlubiyet: 2. Atılan gol: 30, yenilen gol: 23. 20 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Salmiya1-1Sahara Winds FCLig
    Billabong Rovers3-0SalmiyaKupa
    Istanbul1-2SalmiyaLig
    Aluminé1-2SalmiyaKupa
    Salmiya6-4AjmanLig
    Buraidah5-3SalmiyaLig

    Kadro (28)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Cheickne KonateKL216.7
    Omar SultanKL205.9
    Waleed EidKL285.1
    Noureddine BounouKL333.5
    Luke RobinsonDEF229.7
    Jean OuédraogoDEF209.3
    Oscar BellDEF316.9
    Woo-Sung GongDEF315.2
    Oscar SerraDEF284.3
    Dimitri KoneDEF162.8
    Fernando FrancoDEF332.7
    Oumar BoyeDEF181.1
    Sebastián CoronaOS3011.3
    Andrew FletcherOS249.5
    Maarten van RijnOS239.4
    Peter SwainstonOS268.6
    Edmond SangaréOS328.5
    Francis MassaquoiOS227.7
    Stefan RaickovicOS267.6
    Sean RichardsOS166.3
    Yousef Al-SalemOS225.2
    Janis FreimanisFV2010.4
    Salman Al-JaberFV298.4
    Daud NabeelFV257.7
    Waleed HaithamFV225.9
    Nicholas TaiwoFV154.5
    Elias GodoyFV234.3
    Claudio GalloFV342.7

    Puan durumu: Lig 5 (Orta Doğu)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Salmiya10622302320
    2Istanbul1061317919
    3Esquel10523291217
    4Buraidah10442241616
    5Sindelfingen10442151416
    6Al Bahah10424111514
    7Ajman10343141613
    8Sahara Winds FC10334131412
    9Yazd10334111712
    10Karbala10253111311
    11Rafha101368146
    12Montanha Verde FC1013622426

    Salmiya menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller