MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 5 (Avustralya)
    3. /Collie

    Collie

    Collie, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 5 (Avustralya) liginde (kademe 7) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    350
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    32 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 5 (Avustralya) liginde 8. sıra. Oynanan: 10, galibiyet: 1, beraberlik: 7, mağlubiyet: 2. Atılan gol: 8, yenilen gol: 10. 10 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Collie1-1Harborview FCLig
    Tinogasta2-0CollieKupa
    Dubbo0-0CollieLig
    Collie0-1Três RiosKupa
    Fredrikstad0-2CollieKupa
    Warwick1-1CollieLig

    Kadro (32)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Vahan MovsisyanKL2410.2
    Rashid HassanKL308.5
    Sola OjoKL198.5
    Kevin ZahaDEF2310.4
    Bektemir MasharipovDEF2910.3
    Alfie ChadwickDEF248.6
    Chatchai IntaraDEF167.8
    Khalil MorabitDEF307.5
    Yauhen MarozauDEF285.1
    William ThompsonDEF323.6
    Micah MyersDEF183.6
    Basel AdnanOS2410.2
    Zachary FisherOS279.3
    Saad MahdiOS278.5
    Lukas PilibaitisOS256.9
    Francis KarnleyOS326.1
    Rashed Al-AjmiOS346.1
    Daniel MephamOS236.0
    Geoffrey MutisoOS205.9
    Santino CoronelOS265.9
    Georgios DellasOS314.3
    Bodhi ParkerOS333.5
    Isaac GraysonOS192.1
    Boureima TapsobaFV289.2
    Claudio PalumboFV217.5
    Caleb MacMillanFV266.8
    Zaher Al-RasheedFV184.4
    Rami MajedFV304.3
    Ryan StevensFV314.3
    Yoan MartinezFV204.2
    Paul MarshallFV333.5
    Moritz RosnerFV332.7

    Puan durumu: Lig 5 (Avustralya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Windhoek10721311623
    2Mildura10622231420
    3Najaf10613291719
    4Harborview FC10451251017
    5Port Hedland10433121215
    6Hobart Rovers9423191814
    7Wagga Wagga10343111613
    8Collie1017281010
    9Dubbo10244131710
    10Warwick102358209
    11Bergen91358166
    12Albury FC100286272

    Collie menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller