MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 4 (Asya)
    3. /Manila

    Manila FC

    Manila, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 4 (Asya) liginde (kademe 6) oynuyor. Kulübün menajeri: Brian Ramer.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.500
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    33 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 4 (Asya) liginde 10. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 2, beraberlik: 1, mağlubiyet: 6. Atılan gol: 8, yenilen gol: 13. 7 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Manila0-1SantanderKupa
    Manila0-1PuneLig
    Manila1-0BistrițaKupa
    Cebu City2-0ManilaLig
    Manila1-1ChongqingLig
    Siem Reap1-0ManilaLig

    Kadro (33)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    David DaltonKL337.5
    Roy NandKL163.7
    Momčilo StankovićKL342.7
    Balwant GlanKL362.7
    Álvaro ArboledaDEF339.5
    Lauro DelgadoDEF328.5
    Chang-min SonDEF317.7
    Yasir PereiraDEF186.9
    Yoshihiro WatanabeDEF196.9
    Haruto InoueDEF166.1
    Humberto BustamanteDEF205.9
    Édgar BlackburnDEF184.3
    Hongxing TanDEF173.6
    Martin QuinnDEF173.6
    Kurt JohansenDEF173.6
    Qiang ZhuOS2910.5
    Hiroshi YamazakiOS319.4
    Osama FaridOS339.3
    Idan KatzOS208.5
    Zheng MengOS175.3
    Noboru KobayashiOS174.5
    Nattapong SeechanOS173.7
    Peyman KazemiOS163.7
    Wenbin LouOS163.7
    Andris LiepinsOS183.5
    Prakit SrisaiOS362.7
    Andrés RamírezFV2911.7
    Osamu MaedaFV2210.3
    Radovan KneževićFV197.7
    Manuel JuarezFV245.9
    Watchara SaisongkramFV323.4
    Zarko ĆirićFV162.7
    Salem HatimFV162.7

    Puan durumu: Lig 4 (Asya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Westbay Wanderers961215819
    2Victoria Falls United9603191818
    3Seremban9522181217
    4Pune9513131016
    5Las Palmas9423111014
    6Cebu City9423151514
    7Tiger Bay United9414171513
    8Pearl River FC9414131213
    9Ibadan9243101010
    10Manila92168137
    11Siem Reap9216387
    12Chongqing91263145

    Brian Ramer ve Lig 4 (Asya) liginin geri kalanıyla kapış.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller