MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /İlçe Ligi (Asya)
    3. /Bangkok

    Bangkok FC

    Bangkok, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de İlçe Ligi (Asya) liginde (kademe 11) oynuyor. Kulübün menajeri: jajaja.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    250
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    33 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    İlçe Ligi (Asya) liginde 8. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 3, beraberlik: 2, mağlubiyet: 4. Atılan gol: 17, yenilen gol: 23. 11 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Yokohama1-1BangkokLig
    Bangkok3-2ShenzhenLig
    Baška Voda1-0BangkokKupa
    Mandalay3-4BangkokLig
    Caucaia0-2BangkokKupa
    Bangkok2-6BuraimiLig

    Kadro (33)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Tigran MkhitaryanKL287.7
    Wuttipong SeechanKL345.9
    Nikola DjordjevicKL172.9
    Young-jae InDEF157.9
    Mahdi MunirDEF246.9
    Naoise WilsonDEF306.7
    Hacene OuahabDEF315.9
    Sakib SarkarDEF205.8
    Malek KhedairiaDEF324.3
    Fodé SabalyDEF163.6
    Bin YeDEF163.6
    Sebastian OlivierDEF183.5
    Weimin TianDEF173.5
    Yunier RojasDEF313.4
    Xin CuiOS2711.9
    Bruno SantosOS2110.2
    Zhengwei DongfangOS187.6
    Chao XuOS155.3
    Muhammad RashidOS184.4
    Katsuhiro MiuraOS204.2
    Erik FredrikssonOS163.7
    Igors KaulsOS173.7
    Marat DuisenovOS163.7
    Sadio GueyeOS293.7
    Vivian BrownOS162.7
    Toru NakamuraFV2410.1
    Tianyu GongsunFV259.5
    Sinchai SarachartFV236.9
    Abdellatif ChikhaouiFV304.3
    Kenneth PattersonFV204.2
    Osama WaleedFV183.5
    Somporn CharoenyingFV172.7
    Serik DuisenovFV221.4

    Puan durumu: İlçe Ligi (Asya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Orchid Garden FC972028723
    2Buraimi9612191019
    3Kuala Terengganu9612161319
    4Yokohama953116718
    5Kolkata9531191218
    6Angeles9423181814
    7Mandalay9405252412
    8Bangkok9324172311
    9Shenzhen930616189
    10Heritage Wanderers921615247
    11Kochi91089263
    12Hiroshima90185211

    jajaja ve İlçe Ligi (Asya) liginin geri kalanıyla kapış.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller