MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 3 (Afrika)
    3. /Pretoria

    Pretoria FC

    Pretoria, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 3 (Afrika) liginde (kademe 5) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.500
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    32 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 3 (Afrika) liginde 12. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 0, beraberlik: 1, mağlubiyet: 8. Atılan gol: 5, yenilen gol: 34. 1 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Pretoria1-3KrakówKupa
    Taipei0-0PretoriaLig
    Pretoria3-0BitontoKupa
    Pretoria1-6MaputoLig
    Kuantan5-2PretoriaLig
    Pretoria0-1N'DjamenaLig

    Kadro (32)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Mikheil DvaliKL3110.9
    Hattan Al-SulaiheemKL229.2
    Christopher LeeKL246.0
    Eduardo VillaDEF319.3
    Danny RojasDEF328.6
    Onyango NakibingeDEF278.6
    Tanaboon KongdeeDEF277.7
    Kaleem KianiDEF326.9
    Leif HangelandDEF306.1
    Roy VatunisoloDEF206.0
    Drago TadicDEF285.1
    Wassim HatimDEF244.3
    Gabriele CostaDEF323.5
    Leszek PawlowskiDEF351.9
    Khalil NouriOS2510.1
    Beqa KobiashviliOS3010.0
    Rene WinklerOS327.6
    Walid WaleedOS237.6
    Sebastián AcostaOS256.9
    Travis MatthysenOS255.2
    Pape WagueOS342.8
    Alberto ZamoraOS272.1
    Shariff HamisiOS231.3
    Saad QaddafiFV2211.3
    Odhran BurkeFV3010.1
    Natan ZielonkaFV308.7
    János GálFV278.6
    Archie FisherFV338.5
    Yasser AdnanFV288.5
    Matteo ZimmermannFV246.9
    Renny GómezFV246.0
    Sotiris KaraolisFV293.5

    Puan durumu: Lig 3 (Afrika)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Belém9801401124
    2Kuantan980127724
    3Taipei972021423
    4Casablanca9432241315
    5Alexandria943213915
    6Maputo9315202210
    7San Juan92347109
    8Khartoum92348149
    9N'Djamena92347229
    10Garanhuns92168177
    11Niamey92079266
    12Pretoria90185341

    Pretoria menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller