MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Bölgesel Lig (Orta Avrupa)
    3. /Mainz

    Mainz FC

    Mainz, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Bölgesel Lig (Orta Avrupa) liginde (kademe 10) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.500
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    29 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Bölgesel Lig (Orta Avrupa) liginde 9. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 2, beraberlik: 3, mağlubiyet: 4. Atılan gol: 12, yenilen gol: 19. 9 puan.

    Son sonuçlar

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın
    Ev sahibi
    Skor
    Deplasman
    Turnuva
    Swabian Athletic3-1MainzLig
    Dresden2-2MainzLig
    Mainz0-1Alta GraciaKupa
    Mainz1-2ZwickauLig
    Mainz0-3BacăuKupa
    Karlsruhe0-0MainzLig

    Kadro (29)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Mansour Al-TayarKL216.0
    Matthias KrausKL332.7
    Miroslav SchneiderDEF317.7
    Lőrinc SzabóDEF277.6
    Lorenzo GutiérrezDEF297.1
    Luís FradeDEF186.1
    Lawrence OdhiamboDEF215.9
    François ZangDEF165.2
    Erik SaarDEF284.3
    Cyprián GyömbérOS2510.3
    Nijat RzayevOS289.4
    Leonid RomanovOS256.7
    Lawrence OlumideOS266.7
    Kazem HosseiniOS226.1
    Ethan MurrayOS296.1
    Klodian AgolliOS226.1
    Olivier JosefinaOS256.1
    James KarnleyOS315.2
    Vakho KashiaOS284.3
    Eugen WeissOS264.3
    Dezider HamšíkOS333.6
    Hubert NeuberOS293.5
    Racine SoumaréOS171.9
    Gojko RajkovićFV349.5
    Freddie ReidFV328.4
    Eoin MolumbyFV305.9
    Albert MasFV305.9
    Konstantin MarešFV185.3
    Taha ChongFV155.1

    Puan durumu: Bölgesel Lig (Orta Avrupa)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Hanover971124622
    2Weimar971118422
    3Zwickau9612191219
    4Linz9522161117
    5Kraków9414131213
    6Wuppertal9324131811
    7Wuppertal923416169
    8Swabian Athletic923414179
    9Mainz923412199
    10Thuringian United922516248
    11Dresden922516308
    12Karlsruhe90369173

    Mainz menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller