MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Şehir Ligi (Asya)
    3. /Chios

    Chios FC

    Chios, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Şehir Ligi (Asya) liginde (kademe 9) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.000
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    29 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Şehir Ligi (Asya) liginde 7. sıra. Oynanan: 10, galibiyet: 4, beraberlik: 1, mağlubiyet: 5. Atılan gol: 15, yenilen gol: 17. 13 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Prairie Falcons2-1ChiosLig
    Lucca5-2ChiosKupa
    Baguio2-2ChiosLig
    Chios4-1TehranKupa
    Chios2-0Banat FCLig
    Chios2-1ManausKupa

    Kadro (29)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Shigeru OkadaKL236.8
    Amnart ChotmongkhonKL175.2
    Noboru YamazakiKL205.1
    Yeon-jun OhKL332.7
    Finley RichardsDEF3313.7
    Nathan ArmstrongDEF2312.0
    Tomás SalasDEF269.5
    Rashed Al-QattanDEF197.7
    Elías SkulasonDEF196.9
    Ronald ThompsonDEF225.9
    Gustavs KalejsDEF194.3
    Takumi WatanabeDEF162.7
    Lucca AbreuDEF181.1
    Daud YousufzaiOS269.1
    Adnane OulhajOS285.9
    Ghalib TalalOS265.1
    Freddie DavisOS184.4
    Johann EvounaOS244.3
    Murman DaraseliaOS274.3
    Marko KovacevicOS264.3
    Nursultan ZhaksylykovOS204.2
    Patient KankuOS183.7
    Javier CamposOS353.5
    Landry CibambaOS262.9
    Jassem Al-GhareebFV3013.7
    Andrew KingFV2011.9
    Karim JalaliFV249.3
    Patricio NúñezFV248.5
    Sohel RahmanFV205.1

    Puan durumu: Şehir Ligi (Asya)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1George Town1073029924
    2Kumamoto1072118723
    3Banat FC10442181516
    4Huelva10442171716
    5Portland10433242215
    6Hanoi1042491614
    7Chios10415151713
    8Baguio10334191812
    9Legazpi10334162012
    10Prairie Falcons10325101411
    11Naha1011819284
    12Fukuoka100463144

    Chios menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller