MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Kasaba Ligi (ABD)
    3. /Virginia Beach

    Virginia Beach FC

    Virginia Beach, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Kasaba Ligi (ABD) liginde (kademe 12) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.000
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    29 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Kasaba Ligi (ABD) liginde 6. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 3, beraberlik: 4, mağlubiyet: 2. Atılan gol: 16, yenilen gol: 14. 13 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Virginia Beach1-1NorfolkLig
    Oxnard2-2Virginia BeachLig
    Świnoujście1-0Virginia BeachLig
    Virginia Beach0-3IerapetraKupa
    Al Khor3-0Virginia BeachKupa
    Virginia Beach2-2DrammenLig

    Kadro (29)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Quentin BlanchardKL258.5
    Hassan ZulkifliKL306.1
    Jacob OrrKL224.3
    Angelos PappasDEF248.7
    David MijatovićDEF256.8
    Craig EdwardsDEF216.1
    Quy CuongDEF155.2
    Otto SvobodaDEF315.2
    Hovhannes GhazaryanDEF333.6
    Scott WrightDEF233.5
    Daniel TorresDEF292.9
    Yacine MekkaouiDEF161.2
    Pierre LaurentOS2710.4
    Kakha GviliaOS206.9
    Jonathan GrayOS246.9
    Andrew EdwardsOS286.0
    Lluis GrauOS195.2
    Kamal AdelOS255.1
    Oleksandr KobinOS315.1
    Kristijan ŽivkovićOS284.3
    Varney BarclayOS224.3
    Kristjan ToomOS152.7
    Hugo LongFV248.5
    Rubén MartínezFV207.7
    Mateo CortésFV257.7
    Bulcsú BodnárFV266.7
    Tomaž MuhičFV266.0
    Henry CooperFV226.0
    Apirak PhongsakFV275.1

    Puan durumu: Kasaba Ligi (ABD)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Orlando971119822
    2Milwaukee970212321
    3Stormgate FC9522191617
    4Eagle Creek FC95139716
    5Norfolk934213713
    6Virginia Beach9342161413
    7Oxnard9324161511
    8Fort Wayne93159910
    9Świnoujście931581310
    10Portland92258128
    11Spokane920711216
    12Drammen91264195

    Virginia Beach menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller