MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Hafta Sonu Ligi (Yunanistan)
    3. /Nafpaktos

    Nafpaktos FC

    Nafpaktos, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Hafta Sonu Ligi (Yunanistan) liginde (kademe 14) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    250
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    30 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Hafta Sonu Ligi (Yunanistan) liginde 12. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 2, beraberlik: 0, mağlubiyet: 7. Atılan gol: 14, yenilen gol: 26. 6 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Nafpaktos1-0KardamyliLig
    Pinecrest Pioneers5-1NafpaktosLig
    Nafpaktos1-5AhvazLig
    Chania3-1NafpaktosLig
    Nafpaktos2-4CottbusLig
    Truro4-0NafpaktosKupa

    Kadro (30)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Fanis IoannouKL246.7
    Daniel StefanovKL224.3
    Tom ChevalierDEF277.8
    Jinming LiangDEF306.8
    Feras Al-ShammariDEF335.3
    Dilshod JumaevDEF215.2
    Balsa TomasevicDEF195.1
    Anas YahyaDEF265.1
    Eren BozkurtDEF183.5
    Renato NietoOS2610.4
    Jan KleinOS229.6
    Rodrigo DelgadoOS278.4
    Stuart DaltonOS288.4
    Boakai WilliamsOS276.1
    Jake HolmesOS316.0
    Fotios ZachariasOS265.9
    Guirane GueyeOS185.3
    Elias VougioukasOS205.1
    Rachid OuertaniOS314.4
    Joel QuirósOS244.3
    Enzo MoyaOS323.5
    Cai MooreFV286.0
    Tornike GogichaishviliFV215.9
    Idan KatzFV245.9
    Dimitri BalafasFV195.2
    Dashmir StrakoshaFV305.1
    Andile KekanaFV315.1
    Zacharias SamarasFV224.3
    Ognen StojkovFV203.4
    Marcus BergqvistFV262.9

    Puan durumu: Hafta Sonu Ligi (Yunanistan)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Pinecrest Pioneers953117818
    2Juazeiro do Norte9513211216
    3Amfikleia9441161216
    4Kardamyli9513141116
    5Cottbus9351191514
    6Chania9324111311
    7Orestiada9324111411
    8Corfu9324172511
    9Ahvaz9315191610
    10Kraków9243181910
    11Neapoli92346129
    12Nafpaktos920714266

    Nafpaktos menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller