MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 3 (Yunanistan)
    3. /Missolonghi

    Missolonghi FC

    Missolonghi, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 3 (Yunanistan) liginde (kademe 5) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    550
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    31 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 3 (Yunanistan) liginde 8. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 3, beraberlik: 1, mağlubiyet: 5. Atılan gol: 18, yenilen gol: 25. 10 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Missolonghi1-2DaeguKupa
    Missolonghi3-5PasigLig
    Los Angeles3-4MissolonghiKupa
    Missolonghi5-4Golden Hill FCLig
    Santorini FC1-1MissolonghiLig
    Missolonghi4-2Aegean Wave FCLig

    Kadro (31)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Dónal O'BrienKL296.9
    Ivan PorterKL266.7
    Giorgios KourtisKL336.0
    Paulo Sérgio LeiteKL276.0
    Nicolás ArandaDEF278.9
    Sunday AdebayoDEF328.6
    Aad VogelsDEF188.6
    Malik HassanDEF257.8
    Khalid Al-DawsariDEF217.8
    Radomír ČatakovičDEF327.7
    Brian NjengaDEF326.9
    Emil DelevDEF176.3
    Ilias StefanopoulosDEF235.2
    Odysseas GalanisDEF294.8
    Souleymane OuobaDEF274.3
    Saba RekhviashviliDEF303.5
    Alexandre BitegheOS2917.7
    Omar YoussefOS309.5
    Marko GusevOS309.5
    Nestor SpiridakosOS266.9
    Hyun-Bin JinOS255.9
    Raymond YoungOS305.1
    Jimmy GamboaOS234.3
    Shpëtim BashaOS343.5
    Artur SokołowskiOS323.5
    Mergim MuçiFV2711.0
    Lazaros IoannidisFV259.4
    Kavaia RavouvouFV289.2
    Toni SanchezFV216.8
    Aleksandar BogdanovskiFV236.0
    Lévy MabickaFV225.1

    Puan durumu: Lig 3 (Yunanistan)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Arta9711291122
    2Pasig963020621
    3Sheffield951391016
    4Kissamos943212815
    5Aegean Wave FC9423131414
    6Samos933310712
    7Agrinio9324111211
    8Missolonghi9315182510
    9Santorini FC915312148
    10Kefalonia92255138
    11Golden Hill FC921612227
    12Brookside Wanderers91266155

    Missolonghi menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller