MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 5 (Arjantin)
    3. /Allen

    Allen FC

    Allen, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 5 (Arjantin) liginde (kademe 7) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    250
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    31 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 5 (Arjantin) liginde 9. sıra. Oynanan: 10, galibiyet: 2, beraberlik: 4, mağlubiyet: 4. Atılan gol: 8, yenilen gol: 12. 10 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Villa General Belgrano1-1AllenLig
    Allen2-1Valle del Sol FCLig
    Pasig2-1AllenKupa
    Córdoba1-0AllenLig
    Cordillera FC1-2AllenLig
    Allen0-0AFC SydneyLig

    Kadro (31)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Benjamín MolinaKL229.5
    Leonard GreenKL196.0
    Maximilian WeissDEF2310.3
    Mika KarjalainenDEF218.7
    Iraklis FetfatzidisDEF288.5
    Malakai DauDEF317.7
    Nathan BlackwellDEF187.0
    Yasir BalochDEF267.0
    Sergio ManciniDEF206.8
    Youssef OthmanDEF195.9
    Jakob JacobsenDEF314.4
    Sebastián NúñezDEF323.5
    Marcus VarmahDEF323.5
    Wilfred IkechukwuOS259.5
    Liam OrtizOS319.4
    Jakob JansenOS258.6
    Aubrey BateauOS247.7
    Napolioni FinauOS227.7
    Gonzalo OliveraOS187.0
    Guy AmarOS296.9
    Jacques BoudaOS286.0
    Claudio RamirezOS225.2
    Máximo RamosOS174.5
    Bautista SoriaOS314.3
    Ognjen KascelanOS332.7
    Taghi EbrahimiFV299.3
    Blaise NgoyFV258.5
    Gabriel SulaimanFV327.6
    Sandy GonzalezFV256.7
    Fletcher MurrayFV156.1
    Walter EscobarFV216.0

    Puan durumu: Lig 5 (Arjantin)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Balcarce10721281223
    2Córdoba1062216720
    3Aluminé1044213816
    4AFC Sydney10442192016
    5Chos Malal10433171315
    6Llanura Dorada United102626612
    7General Roca10334131812
    8Tilisarao10334101612
    9Allen1024481210
    10Valle del Sol FC102359149
    11Villa General Belgrano102357149
    12Cordillera FC1021711177

    Allen menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller