MANAGER11
    TR
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةTüm diller
    Ücretsiz oyna
    1. Kulüpler
    2. /Lig 4 (Doğu Avrupa)
    3. /Sofia

    Sofia FC

    Sofia, ücretsiz tarayıcı futbol menajerlik oyunu Manager11’de Lig 4 (Doğu Avrupa) liginde (kademe 6) oynuyor. Kulübün şu anda menajeri yok, yani ücretsiz olarak alıp yönetebilirsin.

    Stadyum
    İsimsiz
    Kapasite
    1.500
    Kuruluş
    1900
    Kadro
    32 oyuncu

    Sezon 192 karnesi

    Lig 4 (Doğu Avrupa) liginde 10. sıra. Oynanan: 9, galibiyet: 2, beraberlik: 3, mağlubiyet: 4. Atılan gol: 6, yenilen gol: 10. 9 puan.

    Manager11 ücretsiz bir online futbol menajerlik oyunu. Canlı oyundan okunan her kulübe ve her lige göz at.

    ÖzelliklerKulüplerLiglerHakkımızda ve basınNasıl çalışırSSSÜcretsiz menajerlik oyunuOnline menajerlik oyunuFutbol menajerlik oyunlarıMenajerlik oyunu uygulamasıHattrick alternatifiTop Eleven alternatifiÜcretsiz Football Manager alternatifiOnline Soccer Manager alternatifiESMS nedirInstagramFacebookDiscordTüm dillerÜcretsiz hesap oluştur

    Uygulamayı indir

    App Store’dan indirinGoogle Play’den alın

    Son sonuçlar

    Ev sahibiSkorDeplasmanTurnuva
    Sofia2-2HanoverKupa
    Sfântu Gheorghe1-0SofiaLig
    Najaf1-3SofiaKupa
    Sofia1-1FăgărașLig
    Caransebeș1-2SofiaLig
    Timișoara2-0SofiaLig

    Kadro (32)

    OyuncuMevkiYaşPuan
    Pietro CarvalheiroKL246.9
    Emmanuel CudjoeKL336.0
    Michael WereDEF2611.2
    Min-gyu OhDEF2911.2
    Illya RudkoDEF2910.2
    Vasilije VujovicDEF278.6
    Oleh RudkoDEF268.5
    Vincent SimonDEF197.0
    Tanel ToomDEF206.9
    Bohdan SikanDEF186.1
    Petro MarlosDEF196.0
    Novak PavicevicDEF214.3
    Zdenko PranjicDEF343.5
    Reto BernardDEF342.7
    Helmut RothDEF352.7
    Viorel OpreaOS238.5
    Nabeel GhassanOS207.8
    Ádám WilliOS307.8
    Christian FerrariOS297.6
    Oriol ÁvilaOS187.0
    Gary HallOS227.0
    Mladen JelicOS256.9
    Piotr SadowskiOS236.9
    Alexis MadrigalOS256.8
    Jakub WolskiOS216.1
    Amilcar DixonOS216.0
    Milan KuiperOS234.3
    Wiseman BennieOS274.3
    Jouko NieminenFV168.6
    Uladzimir HarbachouFV238.5
    Mykola KobinFV294.3
    Felipe CalderónFV323.6

    Puan durumu: Lig 4 (Doğu Avrupa)

    #KulüpOGBMAGYGP
    1Sfântu Gheorghe971116722
    2Făgăraș9621201120
    3Novi Sad9612161019
    4Pleven944112616
    5Haskovo9333111012
    6Caransebeș9315141210
    7Pleven9243111310
    8Timișoara931591310
    9Suceava93068129
    10Sofia92346109
    11Balkan Peak United914410187
    12Galați920710216

    Sofia menajer arıyor.

    Manager11 ücretsizdir, tarayıcında çalışır; indirme ya da kart gerektirmez.

    Ücretsiz bir kulüp al

    iPhone, iPad ve Android için ücretsiz. Aynı hesap uygulamada ve her tarayıcıda çalışır.

    Android ve iPhone için futbol menajerlik uygulaması
    Bu sayfa diğer dillerde:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Tüm diller