MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Ligi
    2. /Liga 5 (Skandynawia)

    Liga 5 (Skandynawia)

    Tabela rozgrywek Liga 5 (Skandynawia) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klubów: 12, poziom 7 piramidy. Trwa sezon 192, a tabela aktualizuje się po każdej kolejce, czyli co godzinę.

    Tabela sezonu 192

    Tabela rozgrywek Liga 5 (Skandynawia), sezon 192
    #KlubMZRPBZBSRBPkt
    1Ålesund95319

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    2
    +7
    18
    2Iisalmi9531105+518
    3Arctic Bay Athletic95222210+1217
    4Emerald City FC9432159+615
    5Kokkola9351116+514
    6Lahti94231410+414
    7Sandefjord94141212013
    8Flåm94051014-412
    9Katerini925298+111
    10Worthing9234139+49
    11Fjell Mountain FC91351120-96
    12Stavanger9009536-310

    Spróbujesz sił w rozgrywkach Liga 5 (Skandynawia)?

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki