MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Krajowa (Argentyna)
    3. /Albardón

    Albardón FC

    Albardón gra w rozgrywkach Liga Krajowa (Argentyna) (poziom 8) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    250
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    30 zawodników

    Bilans sezonu 192

    6. miejsce w rozgrywkach Liga Krajowa (Argentyna). Mecze: 10, zwycięstwa: 4, remisy: 2, porażki: 4. Bramki strzelone: 15, stracone: 14. 14 punktów.

    Ostatnie wyniki

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Choele Choel1-1AlbardónLiga
    Albardón0-0PlottierLiga
    Albardón2-3Sahara Winds FCPuchar
    Paraná3-2AlbardónLiga
    Albardón0-1MerloLiga
    Catriel1-2AlbardónLiga

    Kadra (30)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Yacef HamidiBR347.7
    Felipe DomínguezBR286.8
    Faisal Al-DossaryBR236.1
    Sultan KarimOBR218.6
    Saud Al-NeyadiOBR267.6
    Edmond KanouteOBR316.9
    Giacomo SorrentinoOBR226.8
    Marcos EisdenOBR246.8
    Robert NakibingeOBR226.8
    Benicio MansillaOBR246.7
    Yaya DiakiteOBR186.1
    Matías LunaOBR305.9
    Peter HallOBR295.2
    Sekou SeyonPOM307.8
    Samuel RiveraPOM267.7
    Mauricio SosaPOM236.1
    Aleksandar VujovicPOM266.0
    Anthony OviedoPOM245.9
    Christopher SinclairPOM325.2
    Gonzalo MartínezPOM174.4
    Valentino CastroPOM264.3
    Jaan VaherPOM324.2
    Manuel MarchettiNAP3110.3
    Andris GailisNAP299.7
    Parvez MollaNAP208.6
    Calum StirlingNAP247.0
    Abdulrahman MunirNAP216.9
    Dániel KatonaNAP173.7
    Paulius GirdvainisNAP283.5
    Jorge EtcheverryNAP302.0

    Tabela: Liga Krajowa (Argentyna)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Paraná10640211322
    2Valle Fértil10622191320
    3Merlo1054117719
    4Choele Choel1045116817
    5A Coruña10523182017
    6Albardón10424151414
    7Resistencia10424131314
    8Catriel10334181312
    9Tunuyán1024481110
    10Plottier10154898
    11Trelew101367246
    12Río Cuarto1010910253

    Albardón szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki