MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 4 (Europa Środkowa)
    3. /Airlie Beach

    Airlie Beach

    Airlie Beach gra w rozgrywkach Liga 4 (Europa Środkowa) (poziom 6) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Menedżerem klubu jest a.goodchild1985.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    12 000
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    37 zawodników

    Bilans sezonu 192

    1. miejsce w rozgrywkach Liga 4 (Europa Środkowa). Mecze: 9, zwycięstwa: 7, remisy: 2, porażki: 0. Bramki strzelone: 18, stracone: 3. 23 punkty.

    Ostatnie wyniki

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Valle Fértil1-1Airlie BeachPuchar
    Ravensburg0-2Airlie BeachLiga
    Imatra0-7Airlie BeachPuchar
    Airlie Beach4-0FuldaLiga
    Giessen1-3Airlie BeachLiga
    Airlie Beach2-0PlzeňLiga

    Kadra (37)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Zhoumi YooBR179.4
    Augustin RadulescuBR237.9
    Cooper WilberforceBR266.9
    Erik StormBR184.4
    Alun WilsonOBR2210.2
    Gorgui DiawOBR239.5
    Farid LobanovOBR338.5
    Zdzisław WiśniewskiOBR228.5
    Adam TremblayOBR227.8
    Sultan Al-SalemOBR337.7
    Ratu QioOBR217.6
    Nazmi CankaOBR177.1
    Ali DerméOBR326.1
    Tilen VrtačnikOBR173.6
    Vincenzo GiulianiOBR173.6
    Ctibor RůžičkaOBR183.5
    Konstantin LíbalOBR172.7
    Qadir AbdullahPOM1610.5
    Titas KavaliauskasPOM2110.1
    Drew MitchellPOM207.6
    Nijat JafarovPOM177.1
    Imran HossainPOM176.3
    Otis MorganPOM196.1
    Paul MacGregorPOM174.5
    Olumide NwachukwuPOM184.4
    Valentin HuemerPOM184.4
    Herbert PlíšekPOM184.3
    Ferdinand MoserPOM173.7
    Phuong DucPOM373.6
    Pearse LynchNAP2611.9
    Tamim GaziNAP1911.1
    John BaileyNAP2110.3
    James BaileyNAP229.5
    Ryo TakagiNAP347.1
    Günther FreyNAP185.2
    Fahad Al-KharousiNAP184.3
    Quim RibaNAP163.6

    Tabela: Liga 4 (Europa Środkowa)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Airlie Beach972018323
    2Wiesbaden962117720
    3Bamberg944115816
    4Plzeň9432151415
    5Saxon United9342181213
    6Trier9324101311
    7Volos932461211
    8Fulda9315121710
    9Budapest92256108
    10Taguig92256128
    11Giessen921614197
    12Ravensburg92164147

    Rzuć wyzwanie menedżerowi a.goodchild1985 i reszcie rozgrywek Liga 4 (Europa Środkowa).

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki