MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Gminna (USA)
    3. /Oxnard

    Oxnard FC

    Oxnard gra w rozgrywkach Liga Gminna (USA) (poziom 12) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1000
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    29 zawodników

    Bilans sezonu 192

    6. miejsce w rozgrywkach Liga Gminna (USA). Mecze: 10, zwycięstwa: 4, remisy: 2, porażki: 4. Bramki strzelone: 18, stracone: 16. 14 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Norfolk1-2OxnardLiga
    Świnoujście0-0OxnardLiga
    Joinville0-1OxnardPuchar
    Fahaheel3-1OxnardPuchar
    Oxnard2-2Virginia BeachLiga
    Karlovac0-1OxnardPuchar

    Kadra (29)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    José ParraBR216.0
    Jackson NixonBR184.5
    Elia WambaBR184.3
    Fernando RamírezBR192.9
    Leiv NguyenOBR219.5
    Nasko PavlovOBR299.5
    Florian DiaconuOBR308.7
    David HoldenOBR157.9
    Ajay JackichandOBR225.9
    Colin BöhmOBR185.5
    Iyad IyadOBR214.3
    Villem LaaneOBR253.5
    William ClarkePOM279.5
    Renzo CordovaPOM289.3
    Lunminthang JhinganPOM298.5
    Hristo BlagoevPOM297.7
    Robert WafulaPOM286.7
    Marios XenofontosPOM246.0
    Hamid AhmadiPOM315.1
    Carl PacePOM185.1
    Adis PopovićPOM282.9
    Josué VenegasPOM151.1
    Thomas NoelNAP338.5
    Brian PaceNAP227.8
    Jamil SallehNAP277.7
    Steven HillNAP276.9
    Terry LandryNAP246.8
    Diego RuizNAP275.9
    Teodoro TorresNAP234.3

    Tabela: Liga Gminna (USA)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Orlando10721211023
    2Milwaukee1070313521
    3Stormgate FC10622211620
    4Eagle Creek FC105239717
    5Virginia Beach10442181516
    6Oxnard10424181614
    7Norfolk1034314913
    8Świnoujście1032581311
    9Fort Wayne1031691110
    10Spokane1030712219
    11Portland102268138
    12Drammen101366216

    Oxnard szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki