MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Weekendowa (Australia)
    3. /Odense

    Odense FC

    Odense gra w rozgrywkach Liga Weekendowa (Australia) (poziom 14) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    250
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    30 zawodników

    Bilans sezonu 192

    4. miejsce w rozgrywkach Liga Weekendowa (Australia). Mecze: 9, zwycięstwa: 4, remisy: 2, porażki: 3. Bramki strzelone: 16, stracone: 13. 14 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Athens1-1OdensePuchar
    Port Macquarie1-6OdenseLiga
    Odense1-1Outback WanderersLiga
    Odense1-0PonferradaPuchar
    Gympie1-2OdenseLiga
    Odense0-3GoulburnLiga

    Kadra (30)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Jake HaywardBR247.6
    Axel MolinaBR197.6
    Zachary GonzalesBR205.9
    Pablo PavonOBR208.7
    Mateo PadillaOBR277.7
    Talal Al-EneziOBR266.8
    Sebastian VilakaziOBR316.1
    Calin AlbescuOBR256.0
    Kais ArfaOBR296.0
    Maksim IvanouOBR335.9
    Wafi YasinOBR195.3
    Supachai DangdaOBR275.1
    Thuan NhatOBR295.1
    Jake DavisOBR214.3
    Archie MarshallOBR192.9
    Rodrigo XavierPOM307.6
    Joel NguyenPOM246.8
    Tate WhitePOM286.8
    Ernest LakatosPOM346.1
    Diego PatiñoPOM246.0
    Bedřich ČechPOM245.1
    Isaac TarpehPOM274.3
    Ghassan Al-SaroriPOM254.2
    Rafael BaptistaPOM244.2
    Cristian YostinPOM173.5
    Trinh ThangPOM222.9
    Gilles DaoNAP2810.2
    Michael JakobsenNAP295.9
    George DennisNAP294.3
    Fouad Abu WardaNAP264.2

    Tabela: Liga Weekendowa (Australia)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Goulburn9531191118
    2Devonport952214817
    3Platypus Creek FC943210815
    4Odense9423161314
    5Wombat Valley FC942310814
    6Kołobrzeg93428813
    7Mackay9414111313
    8Port Macquarie9324131711
    9Kerang923410139
    10Outback Wanderers9153798
    11Gympie91448127
    12Melbourne SC921610167

    Odense szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki