MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 5 (Polska)
    3. /Gliwice

    Gliwice FC

    Gliwice gra w rozgrywkach Liga 5 (Polska) (poziom 7) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    250
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    29 zawodników

    Bilans sezonu 192

    10. miejsce w rozgrywkach Liga 5 (Polska). Mecze: 9, zwycięstwa: 2, remisy: 3, porażki: 4. Bramki strzelone: 12, stracone: 15. 9 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Zgierz1-0GliwiceLiga
    Glendale2-0GliwicePuchar
    Ostrowiec Świętokrzyski2-0GliwiceLiga
    Gliwice2-2SiedlceLiga
    United Poland City1-0GliwiceLiga
    Gliwice1-1Maplewood FCLiga

    Kadra (29)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Stanisław KowalewskiBR347.7
    Nodari RekhviashviliOBR259.3
    Yoan EspinosaOBR316.9
    Stratos PetrakisOBR276.9
    Stavroula GalanisOBR196.2
    Temur KhubutiaOBR175.4
    Saeed SalahOBR195.3
    Leon JaworskiOBR334.3
    Wade MorganOBR194.3
    Balwant BhattacharyaOBR222.9
    Richárd SzilágyiOBR161.9
    Muntari AmankwaPOM2811.1
    Raphaël MeyerPOM2910.4
    Oliwier GóreckiPOM308.5
    Hamid BasirPOM298.4
    Yerlan NurgaliyevPOM216.9
    Walter FloresPOM196.7
    Eugeniusz GłowackiPOM216.1
    Donald McDonaldPOM276.1
    Janusz KasprzakPOM316.0
    Abdulrahman MohammedPOM305.9
    Elia NgoyPOM315.3
    Rolando MorenoPOM334.3
    Yoan DelgadoPOM162.8
    Paul MorganNAP328.6
    Tamim HaqueNAP236.9
    Sultan UtegenovNAP326.9
    Scott WoodNAP326.1
    Sotiris NicolaouNAP266.0

    Tabela: Liga 5 (Polska)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Ostrowiec Świętokrzyski980122724
    2Newark9612191519
    3United Poland City953115918
    4Maplewood FC9432181715
    5Czeladź9414121113
    6Olympic Poland Stars9414171713
    7Siedlce9324172011
    8Zgierz932481211
    9Ruda Śląska924391010
    10Gliwice923412159
    11Płock912616195
    12Lublin90274172

    Gliwice szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki