MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 5 (Afryka)
    3. /Freetown

    Freetown FC

    Freetown gra w rozgrywkach Liga 5 (Afryka) (poziom 7) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1500
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    24 zawodników

    Bilans sezonu 192

    4. miejsce w rozgrywkach Liga 5 (Afryka). Mecze: 9, zwycięstwa: 5, remisy: 1, porażki: 3. Bramki strzelone: 16, stracone: 9. 16 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Freetown2-1CatrielPuchar
    Freetown2-1TétouanLiga
    Aylesbury0-4FreetownPuchar
    Puerto Madryn1-4FreetownLiga
    Freetown2-0JohannesburgLiga
    Freetown1-2MinnaLiga

    Kadra (24)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Lucas BlackburnBR216.7
    Mansour Al-TamimiBR172.8
    Jules KamtoOBR2510.3
    Claudio MoralesOBR249.5
    Navid AsadiOBR198.6
    Farouk OuertaniOBR187.9
    Christopher GreatwichOBR216.9
    Moses GayeOBR315.1
    Dean GroenewaldOBR184.4
    Moussa FallOBR254.3
    Tate McDermottOBR154.3
    Eyal PeretzOBR152.7
    Justin YoungPOM2011.2
    Thomas FoxPOM2010.4
    Saad JamilPOM196.8
    Izzat RaghebPOM175.3
    Laurent DevillePOM274.3
    Renato MendozaPOM304.3
    Victor RibaPOM284.3
    Yuxiang XuNAP2920.7
    Sultan MohammedNAP1912.9
    Malthe FischerNAP255.9
    Odilon BertéNAP205.1
    Herve LukokiNAP314.3

    Tabela: Liga 5 (Afryka)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Djougou9531241218
    2Tétouan9522201117
    3Table Mountain United944117716
    4Freetown951316916
    5Bissau943212815
    6Lagos93427813
    7Zambezi Rovers9324131111
    8Johannesburg92526711
    9Thiva92348119
    10Minna92168197
    11Nouakchott921614327
    12Puerto Madryn91358186

    Freetown szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki