MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Krajowa (Polska)
    3. /Legnica

    Legnica FC

    Legnica gra w rozgrywkach Liga Krajowa (Polska) (poziom 8) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1200
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    28 zawodników

    Bilans sezonu 192

    10. miejsce w rozgrywkach Liga Krajowa (Polska). Mecze: 9, zwycięstwa: 2, remisy: 3, porażki: 4. Bramki strzelone: 11, stracone: 17. 9 punktów.

    Ostatnie wyniki

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Legnica2-2Ząbkowice ŚląskieLiga
    Bosque del Sur Athletic7-0LegnicaPuchar
    Międzyrzecz1-5LegnicaLiga
    Legnica0-3KwidzynLiga
    Legnica1-4Carlos PazPuchar
    Tomaszów Mazowiecki0-1LegnicaLiga

    Kadra (28)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Marco CastilloBR329.3
    Kenichi YamaguchiBR286.8
    Peteris ApinisBR304.3
    Jaroslav BalážBR162.8
    Gunnar RúnarssonBR192.0
    Rasmus RavnOBR327.7
    Elvir BarbarezOBR237.5
    Adnan FaresOBR266.8
    Mubarak Al-FadhliOBR206.7
    Tommaso BenedettiOBR205.8
    Munir HassanOBR224.3
    Lancine FofanaOBR334.3
    Janis StrazdinsOBR324.2
    Tom WatsonPOM2110.2
    Noah ParraPOM279.4
    Erik LundbergPOM258.5
    Yossi DahanPOM206.8
    Delron FurmanPOM166.1
    Vakho ShanshiashviliPOM205.1
    Murat OzkanPOM345.1
    Yahya RaedPOM204.3
    Eric GondjoutPOM172.8
    Griffith AllenNAP319.4
    Fábio BragaNAP258.6
    Xiaolong HuangNAP288.5
    Jaime VillanuevaNAP247.5
    Roberto CabreraNAP246.8
    Lawrence MiyaNAP256.0

    Tabela: Liga Krajowa (Polska)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Göttingen953119918
    2Zabrze953115518
    3Kwidzyn944114916
    4Inowrocław93518514
    5Chojnice9414161013
    6Drawsko Pomorskie9333171412
    7Tomaszów Mazowiecki9324101511
    8Lome92435610
    9Ząbkowice Śląskie924391210
    10Legnica923411179
    11Malbork914412177
    12Międzyrzecz904512294

    Legnica szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki