MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Regionalna (Afryka)
    3. /Mytilene

    Mytilene FC

    Mytilene gra w rozgrywkach Liga Regionalna (Afryka) (poziom 10) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    250
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    31 zawodników

    Bilans sezonu 192

    4. miejsce w rozgrywkach Liga Regionalna (Afryka). Mecze: 9, zwycięstwa: 5, remisy: 2, porażki: 2. Bramki strzelone: 15, stracone: 6. 17 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Mytilene0-2George TownPuchar
    Mytilene4-0KraljevicaLiga
    Fontana0-0MytilenePuchar
    Campos do Jordão1-1MytileneLiga
    Mytilene1-1Franconian FCPuchar
    Mytilene3-0KadunaLiga

    Kadra (31)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Michael JumaBR238.4
    Emrah YamanBR216.0
    Veikko AaltoBR324.3
    Janusz WilkOBR3210.4
    Arnošt HavlíčekOBR2210.4
    Yumnam GurpreetOBR2910.1
    Eric BonellOBR219.5
    Danilo KlikovacOBR246.9
    Fares MatmourOBR225.1
    Finnur GuðmundssonOBR164.5
    Nathan BekamengaOBR304.3
    Taiwo HarunaOBR323.5
    Saeed PetrosOBR192.0
    Ghislain DiarraPOM289.4
    Jamille CambridgePOM319.3
    Wilfried NgoyPOM208.7
    Bautista MontielPOM327.6
    Lacina LagadecPOM276.8
    Dumisani PadayacheePOM286.7
    Bongani SereroPOM286.1
    Jules TchambaPOM214.3
    Danil LebedevPOM304.3
    Brendan PienaarPOM313.5
    In-sung PanNAP277.5
    Faisal MustafaNAP226.8
    Bernard RollandNAP266.0
    Lucas FernándezNAP245.9
    Igmar CiciliaNAP245.9
    Chi TuNAP225.1
    Neil DavidsNAP234.3
    Talal Al-DhafiriNAP311.3

    Tabela: Liga Regionalna (Afryka)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Maiduguri9702201521
    2Kinshasa954013119
    3Podgora960314918
    4Mytilene952215617
    5Takoradi9414161013
    6Jos9342171313
    7Campos do Jordão9243151910
    8Kingaroy9315131810
    9Atlas Mountain United923411129
    10Kraljevica930610189
    11Rabat92169187
    12Kaduna920712266

    Mytilene szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki