MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 4 (Brazylia)
    3. /Hyderabad

    Hyderabad FC

    Hyderabad gra w rozgrywkach Liga 4 (Brazylia) (poziom 6) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Menedżerem klubu jest Davi Abinoan Queiroz.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1500
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    25 zawodników

    Bilans sezonu 192

    11. miejsce w rozgrywkach Liga 4 (Brazylia). Mecze: 9, zwycięstwa: 2, remisy: 1, porażki: 6. Bramki strzelone: 10, stracone: 24. 7 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Hyderabad2-1Belo HorizonteLiga
    Vitória da Conquista0-0HyderabadPuchar
    Criciúma5-0HyderabadLiga
    Hyderabad1-5Floresta Azul UnitedLiga
    Hyderabad1-2ItajaíLiga
    Zacharo2-1HyderabadLiga

    Kadra (25)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Yaya KonéBR296.0
    Reuben CarterBR343.5
    Washington BritoBR332.8
    Jelle VermeulenOBR2516.3
    Kanan AbbasovOBR217.7
    Víctor MedinaOBR246.8
    Leandro CostaOBR266.1
    Dida MachadoOBR216.0
    Karlis PetersonsOBR175.4
    Sargis OhanyanOBR185.2
    Rémy OlameOBR245.1
    Nemanja VujovicOBR274.3
    Jean CamposPOM219.5
    Kyriakos GeorgiouPOM307.5
    Nelson VillamayorPOM236.8
    Viktar MazurPOM296.7
    Toni FerrerPOM285.9
    Robinho RibeiroPOM244.3
    André CarvalhoPOM313.4
    Eduard HruškaPOM172.7
    Muhannad AdelNAP216.0
    Fernando PintoNAP164.3
    Yifan QinNAP174.2
    Peter HutchinsonNAP183.5
    Vizcarra UtomoNAP173.5

    Tabela: Liga 4 (Brazylia)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Paulista9801301024
    2Itajaí963021621
    3Floresta Azul United9531211418
    4Niterói9504201615
    5Criciúma9414181213
    6Montes Claros9342141013
    7Belo Horizonte9414202413
    8Zacharo9324171811
    9Estrela do Sul FC930631499
    10Blumenau92166117
    11Hyderabad921610247
    12Florianópolis90273172

    Rzuć wyzwanie menedżerowi Davi Abinoan Queiroz i reszcie rozgrywek Liga 4 (Brazylia).

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki