MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 5 (Brazylia)
    3. /Juiz de Fora

    Juiz de Fora FC

    Juiz de Fora gra w rozgrywkach Liga 5 (Brazylia) (poziom 7) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    250
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    27 zawodników

    Bilans sezonu 192

    5. miejsce w rozgrywkach Liga 5 (Brazylia). Mecze: 10, zwycięstwa: 4, remisy: 3, porażki: 3. Bramki strzelone: 12, stracone: 12. 15 punktów.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Praia Bonita FC0-0Juiz de ForaLiga
    Cuenca2-5Juiz de ForaPuchar
    Juiz de Fora2-0TychyLiga
    Cabo de Santo Agostinho0-1Juiz de ForaPuchar
    Serra Dourada Athletic2-0Juiz de ForaLiga
    Juiz de Fora3-1Angra dos ReisLiga

    Kadra (27)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Yang ChenBR206.7
    Kyle FortuneBR245.9
    Kheireddine BenyahiaBR155.1
    Innes LeslieOBR3215.6
    Philip StephenOBR1810.6
    Kazuki YamazakiOBR195.9
    Kolbeinn ÁgústsdóttirOBR175.4
    Ahmed MazenOBR154.4
    Trevor XavierOBR323.6
    Francis MwangiOBR173.6
    Susumu MoritaOBR171.1
    Seung-hyun PilPOM2015.4
    Andrzej KlichPOM1611.2
    Luciano PenaPOM3210.3
    Taro ShimizuPOM216.7
    Oupa SereroPOM186.1
    Mubarak Al-ZaabiPOM216.0
    Gang XiaoPOM275.9
    Gary ReidPOM235.9
    Ruairi HourihanePOM315.2
    James OkoriePOM305.2
    Il-woo YongPOM324.4
    César GarcíaNAP227.7
    Seo-Jun OkNAP207.0
    Gavin GibsonNAP216.8
    Antonio GutiérrezNAP255.9
    George WinslowNAP195.1

    Tabela: Liga 5 (Brazylia)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Itabira1080219924
    2Angra dos Reis1061321919
    3Três Rios10523222017
    4Tychy10442131316
    5Juiz de Fora10433121215
    6São Luís10424101614
    7Franca10334101012
    8Cabo Frio10244121310
    9Salamanca10316131610
    10Praia Bonita FC1024481110
    11Itabuna1023511169
    12Serra Dourada Athletic1023514209

    Juiz de Fora szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki