MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Miejska (Argentyna)
    3. /Kalisz

    Kalisz FC

    Kalisz gra w rozgrywkach Liga Miejska (Argentyna) (poziom 9) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1500
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    29 zawodników

    Bilans sezonu 192

    2. miejsce w rozgrywkach Liga Miejska (Argentyna). Mecze: 9, zwycięstwa: 6, remisy: 2, porażki: 1. Bramki strzelone: 13, stracone: 6. 20 punktów.

    Ostatnie wyniki

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Morteros0-1KaliszLiga
    Cipolletti1-2KaliszLiga
    Kalisz0-1FredrikstadPuchar
    Kalisz0-3CatamarcaLiga
    Chimbas1-3KaliszLiga
    Kalisz0-0CincinnatiLiga

    Kadra (29)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Angel TabinasBR2415.1
    Leandro RamírezBR3112.5
    Svetoslav StefanovBR193.7
    Lluis EstradaBR163.7
    Lautaro CastilloOBR228.5
    Liam WardOBR297.7
    Thiago AcostaOBR256.9
    Santino BarrionuevoOBR306.0
    Hernán GonzalezOBR265.1
    Claude VincentOBR235.1
    Brian RojasOBR285.1
    Wahid AbdallahOBR314.3
    Kiril DimovskiOBR173.7
    Oliver HolmPOM308.5
    Alper SariPOM196.9
    Mihail KostadinovPOM216.1
    Elias KochPOM255.1
    Sargis GevorgyanPOM305.1
    Brian KibetNAP2512.8
    Tomos GriffithsNAP236.9
    Ignacio BenítezNAP206.7
    Sebastián KendallNAP256.0
    Mikalai AbramchykNAP276.0
    Bruno RosaNAP245.9
    Malik WassimNAP245.1
    Stefan StrömNAP295.1
    Valentin ČerneNAP164.5
    Leandro ParedesNAP233.5
    Henrique RodriguesNAP183.5

    Tabela: Liga Miejska (Argentyna)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Catamarca9711251722
    2Kalisz962113620
    3Azul9513151216
    4Tandil9423171214
    5Mahboula9423151014
    6Chimbas9423131014
    7Justo Daract934210813
    8Río Tercero9324151411
    9Giannitsa930614209
    10Cipolletti921612217
    11Morteros92074116
    12Cincinnati91359216

    Kalisz szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki