MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Weekendowa (Włochy)
    3. /Incheon

    Incheon FC

    Incheon gra w rozgrywkach Liga Weekendowa (Włochy) (poziom 14) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Klub nie ma teraz menedżera, więc możesz go przejąć i prowadzić za darmo.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1200
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    30 zawodników

    Bilans sezonu 192

    4. miejsce w rozgrywkach Liga Weekendowa (Włochy). Mecze: 9, zwycięstwa: 4, remisy: 3, porażki: 2. Bramki strzelone: 16, stracone: 12. 15 punktów.

    Ostatnie wyniki

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    GospodarzWynikGośćRozgr.
    Trieste2-4IncheonLiga
    Crotone2-2IncheonLiga
    Incheon1-1RavennaLiga
    Udine2-1IncheonLiga
    Incheon3-2Vento del NordLiga
    Devonport2-2IncheonPuchar

    Kadra (30)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Hui ZouBR216.9
    Nikhil BorgesBR216.1
    Reinier InocenciaBR255.1
    Riley RossOBR256.9
    Jean DialloOBR276.0
    Emanuele CarusoOBR285.9
    Zhenyu ChenOBR255.9
    Alex VogelOBR334.4
    Leon MacekOBR274.3
    Theo HorvatOBR342.8
    Stefano FioreOBR162.7
    Sadiq SadiqOBR351.9
    Yasser Al-SaroriOBR181.1
    In-Sung HwangPOM248.4
    Shinji SuzukiPOM217.7
    Jin-woo PilPOM237.7
    Jinlong SunPOM216.9
    Zihao ChengPOM226.8
    August HaasPOM205.9
    Ignacio MedinaPOM175.2
    Sebastian TaylorPOM174.4
    Niyi AnyanwuPOM274.2
    Juha NiemiPOM171.9
    Gianpiero D'AmatoNAP266.7
    Ghazi Al-GhanimNAP266.1
    John AshworthNAP255.9
    Yngve NilsenNAP315.3
    Tyler AllenNAP265.1
    Damir BorisovNAP264.3
    Faisal Al-KandariNAP184.3

    Tabela: Liga Weekendowa (Włochy)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Ravenna981019525
    2Arezzo9612201419
    3Benevento952213617
    4Incheon9432161215
    5Roma9414101213
    6Aversa92618612
    7Crotone9324181511
    8Vento del Nord9324111411
    9Dukhan9243121310
    10Cerignola92167217
    11Udine91264105
    12Trieste911713234

    Incheon szuka menedżera.

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki