MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga 4 (USA)
    3. /Salisbury FC

    Salisbury FC

    Salisbury FC gra w rozgrywkach Liga 4 (USA) (poziom 6) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Menedżerem klubu jest SalisburyMo.

    Stadion
    Emirates at Salisbury stadium
    Pojemność
    6250
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    30 zawodników

    Bilans sezonu 192

    2. miejsce w rozgrywkach Liga 4 (USA). Mecze: 9, zwycięstwa: 8, remisy: 1, porażki: 0. Bramki strzelone: 69, stracone: 4. 25 punktów.

    Ostatnie wyniki

    GospodarzWynikGośćRozgr.

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    Salisbury FC
    4-0
    Afragola
    Puchar
    Cedar Falls Athletic0-12Salisbury FCLiga
    Salisbury FC6-0KaolackPuchar
    Salisbury FC13-0Barra do PiraíPuchar
    Salisbury FC9-0Puerto del Mar AthleticLiga
    Seattle2-2Salisbury FCLiga

    Kadra (30)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Asante BoakyeBR2712.7
    Loris EngelBR1711.9
    Otavio MuchlisBR1810.3
    Henry DawsonOBR2419.1
    Adrián FernándezOBR2015.6
    Franco SantoroOBR2215.5
    Tal YosefOBR2214.7
    Valtteri KarjalainenOBR2114.6
    Walter PeraltaOBR1713.1
    Stefan HerrmannOBR2012.9
    Gerald BeckerOBR1912.1
    Nicholas LampteyOBR167.1
    Akram RashidOBR163.6
    Lucas JeanOBR163.6
    Ernesto CruzPOM2419.0
    Roberto RiveroPOM2517.9
    Fionn BurkePOM2217.2
    Gang SimaPOM2317.0
    Sami GranlundPOM2116.3
    Thawatchai KunramadPOM1713.1
    Aleix RibaPOM2212.2
    Seung-Hyun YongPOM1710.6
    Jeroen MolPOM1610.5
    Nelson SaucedoPOM163.7
    Zubah ClarkeNAP2517.9
    Rodrigo ReyesNAP2016.3
    Herolind MuçiNAP2114.8
    Connor JohnsonNAP1912.9
    Maurizio PisanoNAP1911.2
    Heikki MäkeläNAP156.9

    Tabela: Liga 4 (USA)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Seattle981075725
    2Salisbury FC981069425
    3Friedrichshafen953113818
    4AC Coolios9324153511
    5Baltimore92434910
    6Memphis92348189
    7Puerto del Mar Athletic92347189
    8Riverside Hawks92349219
    9Henderson923412279
    10Cedar Falls Athletic92348359
    11Plano92166207
    12Lamezia Terme91356306

    Rzuć wyzwanie menedżerowi SalisburyMo i reszcie rozgrywek Liga 4 (USA).

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki