MANAGER11
    PL
    EnglishPortuguêsEspañolFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийTürkçeالعربيةWszystkie języki
    Graj za darmo
    1. Kluby
    2. /Liga Regionalna (Polska)
    3. /Łomża

    Łomża FC

    Łomża gra w rozgrywkach Liga Regionalna (Polska) (poziom 10) w Manager11, darmowej grze menedżerskiej w przeglądarce. Menedżerem klubu jest braxbrax.

    Stadion
    Bez nazwy
    Pojemność
    1500
    Rok założenia
    1900
    Kadra
    32 zawodników

    Bilans sezonu 192

    10. miejsce w rozgrywkach Liga Regionalna (Polska). Mecze: 10, zwycięstwa: 1, remisy: 4, porażki: 5. Bramki strzelone: 5, stracone: 12. 7 punktów.

    Ostatnie wyniki

    Gospodarz

    Manager11 to darmowa gra menedżerska online. Przeglądaj każdy klub i każdą ligę, odczytywane na żywo z gry.

    FunkcjeKlubyLigiO grze i dla prasyJak to działaFAQDarmowy menedżer piłkarskiMenedżer piłkarski onlineDarmowe gry menedżerskieAplikacja menedżera piłkarskiegoAlternatywa dla HattrickaAlternatywa dla Top ElevenDarmowa alternatywa dla Football ManageraAlternatywa dla Online Soccer ManageraCzym jest ESMSInstagramFacebookDiscordWszystkie językiZałóż darmowe konto

    Pobierz aplikację

    Pobierz w App StorePobierz z Google Play
    Wynik
    Gość
    Rozgr.
    Łomża0-0KuchingLiga
    Preveza2-1ŁomżaLiga
    Łomża0-1ŻoryLiga
    Teresópolis1-0ŁomżaPuchar
    Łomża1-2BolognaLiga
    Bełchatów1-1ŁomżaLiga

    Kadra (32)

    ZawodnikPoz.WiekOcena
    Arif HowladerBR307.5
    Khaled Al-KhaldiBR175.1
    Naeem WassimBR163.7
    Filip PawlowskiOBR248.6
    Karol GajewskiOBR228.5
    Sardar IbrahimiOBR256.9
    Sławomir KowalczykOBR295.1
    Remus AnghelOBR174.6
    Salah FathiOBR244.3
    Chenxi YangOBR184.3
    Emad IyadOBR184.3
    Brahim En-NesyriOBR163.6
    Valeriu StanOBR183.6
    Dris ToumiOBR173.5
    Ricardo CortésPOM319.2
    Loizos MichaelPOM297.7
    Fahad Al-AjmiPOM257.6
    Dominik UrbaniakPOM206.9
    Marcin JabłońskiPOM345.1
    Édgar RamosPOM184.4
    Peter MorrisPOM224.3
    Neymar FernandesPOM163.7
    Vitaliy ZubkovPOM173.6
    Henryk SzewczykPOM163.6
    Bobur ErgashevPOM333.5
    Karlo IvancicNAP327.6
    Elvin MustafayevNAP207.5
    Jerzy FabianskiNAP175.2
    Ryszard WieczorekNAP164.4
    Warren PorterNAP184.4
    Tatul SargsyanNAP184.3
    Abdullah AbdullahNAP184.3

    Tabela: Liga Regionalna (Polska)

    #KlubMZRPBZBSPkt
    1Drobeta-Turnu Severin1073030924
    2Preveza10532191818
    3Bełchatów10523191417
    4Wejherowo10442161216
    5Heilbronn10361191115
    6Bologna10352141214
    7Słupsk10424111214
    8Ełk10424151714
    9Cosenza10334141712
    10Łomża101455127
    11Żory1020812326
    12Kuching100462104

    Rzuć wyzwanie menedżerowi braxbrax i reszcie rozgrywek Liga Regionalna (Polska).

    Manager11 jest darmowy, działa w przeglądarce i nie wymaga pobierania ani karty.

    Przejmij klub za darmo

    Za darmo na iPhone, iPad i Androida. To samo konto działa w aplikacji i w każdej przeglądarce.

    Menedżer piłkarski na Androida i iPhone'a
    Ta strona w innych językach:
    • English
    • Português
    • Español
    • Français
    • Deutsch
    • Italiano
    • Polski
    • Русский
    • Türkçe
    • العربية
    • Wszystkie języki